Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Doyle je nalezen

Pomozte při pátrání po kocourkovi ztraceném v Plzni v ulici U Trati

Autor: Jana Holá středa 21. února 11:40 , aktualizace pátek 23. února 11:20

Pátrání Zvířata

Dobrý večer,

     chtěla bych moc poděkovat všem úžasným lidem, kteří se snažili pomoci při hledání Doyla. Kocourek je v bezpečí zpět u mě. Moc děkuji za zveřejnění a za pomoc!!

                                                      Irena K. 

Původní článek

     Do redakce nám přišla prosba o pomoc při pátrání po ztraceném kocourkovi.

Dobrý den,
     obracím se s velkou prosbou na vaše čtenáře.      
     Včera se z bytu na adrese U Trati 59 Plzeň ztratil kocourek Doyle. Údajně utekl do vnitrobloku domu. Kocourek vyrůstal u mě v depozitu a byl 9. února adoptován člověkem, žijícím na této adrese. Doyle si velmi těžko zvykal, využil nepozornosti nového majitele a utekl. 

     Chtěla bych moc poprosit každého, kdo žije v okolí, aby se koukal kolem sebe. Chci udělat první poslední, aby se Doyle našel. Celý svůj život žil v bezpečném bytě a trhá mi srdce, když si představím, že je někde sám, má strach a také, že by ho kdykoliv mohlo přejet auto.

     Doyle je kastrovaný, číslo čipu 981020000683917. Je plachý, určitě nepůjde k cizím lidem. Odměna je samozřejmě jistá. Kdyby někdo Doyla viděl, volejte prosím na telefonní číslo ..... 

                                                                                            Moc děkuji, Irena 


     

Le Fleur

Děláme moderní svatby, akce a další oslavy. Zajistíme vám květinovou výzdobu, ale také doplňky a další dekorace. Dodáváme kytky do kaváren, pokojovky do firem a rozvážíme vázané květiny a drobné dárky po Plzni a okolí. Vytvoříme pro vás také smuteční vazbu.