Kolaps dívky a velké díky záchranko!

Tyto maily vždy velice potěší nejen nás, ale hlavně ty, o jejichž práci vypovídají

31. ledna 2018 08:13

Záchranáři

Partner článku – Autosalon Dajbych

"Dobrý den vážená redakce,
     chtěla bych Vašim prostřednictvím velice poděkovat posádce
zdravotnické záchranné služby číslo 238, která včera před osmou ráno prováděla výjezd ke kolapsu 18leté dívky.
     Záchranáři byli naprosto úžasně milí, ochotní a hlavně profíci každým coulem. Nejen této posádky, ale všech dalších záchranářů si nesmírně vážím a tato posádka pouze potvrdila to, co si myslím dávno, tedy, že si záchranáři zaslouží náš
velký obdiv.
    
Mrzí mě ale bezohlední řidiči. Když sanitka z místa vyjížděla se zapnutým majákem, tak si pár řidičů jelo vesele dál, takže řidič sanitky musel rychle sešlápnout brzdu. Co to udělalo s posádkou právě ošetřující dívku si mohu jen domýšlet.
     Všem záchranářům přeji co nejklidnější služby a dívce rychlé uzdravení

                                                                                              Vaše čtenářka Lucka"

     Záchranka nám zákrok při kolapsu mladé slečny u výpadovky z Plzně do Vejprnic potvrdila a slíbila, že se poděkování dostane k celé posádce. Pisatelce velice děkují s tím, že záchranáři na místě neudělali nic výjimečného, pouze svoji práci, ale tyto řádky udělají nejen dané posádce, ale i celé záchrance velikou radost.
     Nám se podařilo zjistit, že u dívky došlo náhlému zhoršení zdravotního stavu a kolapsu, a bohužel během pádu se ještě dívka silně udeřila do hlavy.

     Záchranáři prioritně řešili zranění hlavy, protože kolaps byl zřejmě jen z únavy podpořené ještě virózou, ale samozřejmě nic nepodcenili a ještě na místě provedli různá vyšetření, změřili EKG, zkontrolovali hladinu cukru a další. Následně byla dívka transportována na chirurgii k observaci.

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.