Foto

Útočník se svezl na boku náklaďáku a pak skončil s rozbitou hlavou

Spolujezdec z osobního vozu zaútočil na Domažlické třídě na řidiče nákladního auta

čtvrtek 6. srpna 18:01 , aktualizace 18:01

Napadení Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     Dnes po jedné hodině odpoledne vyjíždělo několik hlídek policie a dva vozy záchranářů na Domažlickou třídu v Plzni ke konfliktu dvou mužů.
     Incident začal na Přemyslově třídě pod Centrálním autobusovým nádražím, kde se nepohodli dva řidiči jedoucí směrem od centra. Starší řidič jel v nákladním vozidle MAN, druhý řidič spolu se spolujezdcem v osobním vozidle Mercedes a celý konflikt měl údajně vzniknout kvůli špatnému předjíždění.
     Muži ve vozidle Mercedes začali pronásledovat vozidlo MAN a na řidiče divoce gestikulovali. Na křižovatce Domažlické ulice a U Dráhy, kde řidič nákladního vozu zastavil ne červenou, měl podle informací z místa z Mercedesu vyskočit spolujezdec a pokusit se řidiče náklaďáku napadnout skrz otevřené okénko, přičemž vylezl na stupátko vozu. Řidič nákladního vozu se ve strachu z útoku rozjel, ale útočník se pověsil na zrcátko vozu a chtěl v útoku pokračovat. Řidič nákladního vozu ale za křižovatkou zastavil, útočník vlastní vahou utrhl celé zrcátka a spadl na silnici, kde si rozbil hlavu.
     Policisté na místě poskytli zraněnému první pomoc a z důvodu bezpečnosti při zásahu uzavřeli Domažlickou třídu ve směru na Bory. Zraněného si poté převzali do péče záchranáři, kteří ho po ošetření na místě transportovali do nemocnice.
     "Muže narozeného v roce 1980 jsme se zraněním hlavy, ale při vědomí, transportovali na chirurgické oddělení Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     "Konflikt mezi řidičem nákladního vozu narozeným v roce 1963, řidičem mercedesu narozeným v roce 1987 a spolujezdcem narozeným v roce 1980 dále šetříme jako přestupek proti občanskému soužití a proti majetku," doplnila tisková mluvčí policie.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.