Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Konflikt skončil smrtí muže

Včera večer došlo k násilné smrti padesátiletého muže

18. června 2021 10:55 , aktualizace 18:43

Cizinci Napadení Smrt Ubytovny

Partner článku – Alfa Tactical

     Včera v podvečer došlo v ubytovně firmy Borgers v ulici Boženy Němcové 850 v Rokycanech ke slovní rozepři a následnému fyzickému napadení mezi dvěma cizinci. Po fyzickém útoku jednašedesátiletého muže zůstal padesátiletý muž bezvládně ležet na zemi a na místo přivolaný lékař mohl už pouze konstatovat jeho smrt. Podle našich informací muže usmrtila velmi silná rána do hlavy, ale vše definitivně potvrdí až nařízená soudní pitva. Zemřelý byl Ukrajinec.

      Na místo samozřejmě okamžitě vyjeli policisté, kteří zadrželi podezřelého, prostor uzavřeli a případ si na místě převzali krajští kriminalisté, kteří ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví s následkem smrti. Vrchní komisař odboru obecné kriminality dnešního dne zahájil úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví s následkem smrti. Podezřelý jednašedesátiletý muž je v policejní cele a v nejbližší době se bude rozhodovat o jeho vzetí do vazby.

V dalších dnech budeme aktualizovat.

Foto ilustrační - krajští kriminalisté na výjezdu

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.