Kopačka do hlavy za výtku podřízenému

V Daikinu brutálně napadli zaměstnance, útočníka naštěstí zastavili jeho kolegové

čtvrtek 21. března 12:38 , aktualizace 17:12

Napadení

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     Kriminalisté nyní uzavřeli případ napadení v montovně na Borských polích a zahájili trestní stíhání pro spáchání přečinu ublížení na zdraví spáchaného ve stádiu pokusu a výtržnictví. Obviněným je 42letý muž z Ostravy.

       "Tento muž koncem září 2018 v ranních hodinách v hale na pracovišti jedné plzeňské společnosti fyzicky napadl svého kolegu. Udeřil ho pěstí do obličeje, čímž mu způsobil zlomeninu nosu.
     Poškozený na to nereagoval a k násilníkovi se otočil zády. Toho to nejspíš rozčílilo a mladého muže z Plzně ještě kopl do hlavy. Dalšímu napadení zabránili zaměstnanci společnosti, kteří byli na místě,"
uvedla mluvčí policie.
     Nám se podařilo zjistit, že šlo o firmu Daikin a zarážející je ale i motiv brutálního útoku, který dvakrát mířil na hlavu. 43letý poškozený se muže pouze zeptal, proč nedělá svoji práci, jak má. Útočník okamžitě a beze slova reagoval výše uvedeným útokem, nyní mu za přečin ublížení na zdraví spáchaného ve stádiu pokusu a výtržnictví hrozí až tři roky vězení.

O bitce v této firmě jsme již v minulosti psali

Bitka cizinců přímo v Daikinu vznikla kvůli šroubku

Bitka cizinců přímo v Daikinu vznikla kvůli šroubku

17. 03. 2018, 17:40

V noci na dnešek policisté zasahovali na Borských polích

Foto: Ilustrační

Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.