Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Koroneři k případu nedojeli

U další dnešní ranní nehody zasahovaly všechny záchranné složky

18. června 2021 08:47 , aktualizace 09:36

Nehody

     Dnes ráno před půl šestou došlo na křižovatce ulic Na Dlouhých a Školní v Plzni Doubravce ke střetu dvou osobních vozů. Koronerům, kteří jeli k tragickému případu, o němž vzhledem k tomu, že zatím nebyla vyrozuměna rodina zemřelého, budeme informovat až později, zde nedal přednost řidič Škody Fabie. "Řidič narozený v roce 1984 nedal přednost zprava řidičce narozené v roce 1965," upřesnila tisková mluvčí policie.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření a zlikvidovali únik provozních kapalin. Záchranáři si poté do péče převzali ženu se zhmožděnou krční páteří, kterou po ošetření na místě transportovali do nemocnice. 
     Policisté u řidiče i řidičky vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a nehodou se dále zabývají. K případu, ke kterému koroneři jeli, muselo nakonec vyjet jiné vozidlo.


 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.