Kousnutí oplatil pořádnou fackou

Spor o dluh skončil rvačkou, všichni účastníci byli pod vlivem drog

středa 24. února 15:02 , aktualizace 15:26

Drogy Napadení

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     Včera kolem jedné hodiny odpoledne vyjíždělo několik hlídek Policie ČR do Sokolovské ulice na Lochotíně, k oznámenému případu fyzického napadení. 

    Za obyvatelem domu přišla kvůli řešení sporu o vyrovnání dluhu jeho známá a s sebou si pro jistotu vzala ještě bodyguarda, který na ni čekal ve vstupních dveřích domu.
     Spor o peníze mezi mužem a ženou přerostl v prudkou hádku, kterou slyšel i doprovod ženy. Ten okamžitě vyběhl do patra svou kamarádku bránit a tak došlo ke rvačce mezi oběma muži. V průběhu té se obyvatel domu zahryzl druhému muži do prstu, ten neváhal a vrátil mu to pořádnou fackou.
     Dalšímu pokračování konfliktu zabránili přivolaní policisté, kteří oba rváče oddělili a uklidnili. Ani jeden z mužů nepožadoval lékařské ošetření, následné testy na alkohol a drogy ale příčinu konfliktu poněkud osvětlily.
     „U ženy narozené v roce 1996 i mužů narozených v roce 1989 a 1994 byl proveden test na přítomnost omamných a psychotropních látek, který vyšel s pozitivním výsledkem na metamfetamin,“ uvedla tisková mluvčí policie s tím, že případem se policie dále zabývá.

Foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…