Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

U frekventovaného nákupního centra v Plzni zasahují hasiči

Mohutný železobetonový reklamní poutač hrozí pádem

20. prosince 2023 16:14 , aktualizace čtvrtek 21. prosince 11:13

Hasiči Policie

Partner článku – Express servis


     Několik jednotek hasičů dnes před čtvrtou hodinou odpoledne vyjíždělo k nákupnímu centru Rokycanská v Plzni, odkud bylo nahlášeno, že mohutný železobetonový reklamní poutač stojící mezi čerpací stanicí a obchodním centrem hrozí pádem. Prostor kolem těžké kovové konstrukce, která se nahnula zřejmě po silném poryvu větru, byl v rámci bezpečnosti uzavřen a dohlížejí na něj policisté.

     "Na místě zasahujeme, na cestě je další technika a bude provedeno zajištění reklamního poutače," uvedl nám mluvčí hasičů s tím, že zásah stále probíhá, takže není možné poskytnout více informací.

 Aktualizace:

     Hasiči následně zjistili, že v konstrukci sloupu chybí několik šroubů a pád tedy stále hrozí, takže policie uzavřela okolí i přilehlou čerpací stanici.


 


Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.