Foto

Zloděj s kradeným autem daleko neujel

V Sokolovské ulici ukradl auto, v Kollárově s ním pak boural

úterý 18. ledna 15:16 , aktualizace 17:18

Krádež Nehody

Partner článku – T2 Reality

     Včera kolem osmé hodiny ráno se na policisty obrátil muž, který oznámil krádež osobního vozu Audi, který zaparkoval večer předtím v Sokolovské ulici v Plzni. 

     Policisté vyjeli na místo činu, ale ještě cestou dostali informaci od kolegů, že hledané vozidlo mělo nehodu v Kollárově ulici v Plzni. "Dle prvotního šetření na místě zatím nezjištěný řidič odcizeného osobního vozidla Audi A4 jel ulicí Kollárova a u domu č. 34 s vozem narazil do pravé části zaparkovaného osobního vozidla Škoda, které stálo v podélném stání při levém okraji vozovky," popsala nám nehodu tisková mluvčí policie.

     Muž, který podle svědka vypadal jako narkoman, po havárii Audi odstavil, vyndal si z něj několik věcí a z místa pěšky uprchl. Svědky přivolaní policisté začali v okolí po řidiči pátrat, bohužel ale s negativním výsledkem.
     Policisté odcizené vozidlo na místě zajistili a přivolali poškozeného majitele, který si ho po provedených úkonech na místě osobně převzal. 

     Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu neoprávněné užívání cizí věci a dopravní policisté se zabývají příčinou a okolnosti způsobené kolize.
     V současné době probíhá pátrání po řidiči a prověřování kamerových záznamů na možných trasách vozu.

Foto PČR

 


T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.