Foto

Feťák bez ŘP zadržen v kradeném autě s falešnými RZ na Domažlické

Kriminalisty nyní čeká zjišťování, co vše muži za sebou ještě mají

7. února 2018 10:32 , aktualizace 10:41

Partner článku – Autosalon Dajbych

Policistům z OHS se včera nepodařilo "jen" zachránit lidský život, ale také dopadnout pořádného gaunera.

     Policisty v hlídkovém voze včera zaujalo vozidlo Opel Astra jedoucí po Domažlické ve směru ven z Plzně. Policisté vozidlo zastavili a nestačili se divit, co vše zjistili.
     Vozidlo bylo opatřeno falešnými registračními značkami, dle VIN (Identifikační číslo vozidla) bylo také v pátrání, za volantem seděl muž se zákazem řízení, který si ale absenci řidičáku dle testu na OPL bohatě nahradil přebytkem pervitinu v žilách a další menší množství drog také vezl v autě.
     Dle našich informací ale výše uvedený výčet prohřešků posádky nebude zdaleka celý, protože již nyní víme o dalších věcech co mají muži za sebou, mělo by se jednat o krádeže, případ je ale čerstvý a kriminalisté teprve vše rozplétají.

     Policisté řidiče narozeného v roce 1978 zadrželi, mladšího spolujezdce předvedli k podání vysvětlení a vozidlo bylo zajištěno.


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.