Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání Video

Poznáte tohoto muže?

Podezřelý z krádeže v centru Plzně, kde vznikla škoda za téměř sto tisíc korun

čtvrtek 9. listopadu 18:52 , aktualizace 18:59

Krádež Pátrání

Partner článku – Express servis


     V úterý 7. listopadu mezi 18:20 a 19:20 došlo ve Zbrojnické ulici v centru Plzně ke krádeži z jedné z firem.

     Zatím neznámý muž se zde nejprve pokusil pomocí šperháku proniknout do firmy v prvním patře, když se mu to ale nepodařilo, pronikl do prostor firmy ve druhém patře, kde odcizil elektronické brýle, sluchátka tašku s tabletem a další věci, čímž způsobil škodu za téměř sto tisíc korun.


     Do Zbrojnické ulice samozřejmě okamžitě po oznámení vloupání vyjeli policisté včetně kriminalistického technika, který na místě zajistil veškeré dostupné stopy. V tuto chvíli policisté po zloději pátrají.

     Majitel okradené firmy nyní veřejnost prosí o pomoc s identifikací podezřelého muže, kterého zachytilo několik kamer. Pokud byste muže na záznamu poznali nebo k němu měli jakékoli informace, informujte prosím policii na lince 158 nebo na kterémkoli obvodním oddělení policie.

     

     

Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.