Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Kradli prakticky cokoli, co viděli, dokonce i kondomy a vibrátory

Každý má nějakou obživu, třeba tihle dva jsou zloději

čtvrtek 11. ledna 09:11 , aktualizace 09:36

Krádež Zadržení pachatele


     Policejní komisař zahájil trestní stíhání dvou osob, které si z krádeží udělaly doslova stálou obživu, a obvinil je ze spáchání pokračujícího trestného činu krádeže z části spáchaného ve formě spolupachatelství. 

     Obviněnými jsou šestadvacetiletý muž a o rok mladší žena. Policisté jim zatím prokázali čtyřiadvacet krádeží spáchaných během necelých čtyř měsíců. "Dvojice kradla na různých místech Plzně, většinou se jednalo o prodejny s potravinami, oblečením nebo drogistickým zbožím a některé krádeže spáchali společně, jiné samostatně. Obvinění kradli potraviny, spotřební zboží, oblečení nebo parfémy, odcizili také 96 balení kondomů různých typů a několik vibrátorů," uvedla nám mluvčí policie.

      Pokud jsme napsali, že si tato dvojice z krádeží udělala stálou obživu, nijak jsme nepřeháněli. V několika případech se přišel muž se ženou do prodejny doslova nasnídat. "Přímo na prodejní ploše obvinění zkonzumovali několik koblihů, párek v rohlíku a vše zapili plechovku energetického nápoje. V případě odsouzení jim hrozí až dva roky odnětí svobody," zakončila mluvčí.

Foto: ilustrační

iPhone Plzeň

iPhone-Plzeň - oprava a servis iPhonů. Nejde nám pouze o rychlou opravu, ale především o kvalitu a preciznost, s níž přistupujeme ke každému zařízení, jako by to bylo naše vlastní.