Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Strážníci dopadli muže, který utekl ze soudem nařízené ústavní léčby

Aktualizace článku: Kriminalisté pátrají po muži, který byl odsouzen za násilnou a mravnostní trestnou činnost

Autor: Jana Holá středa 27. března 16:28 , aktualizace 16:46

Pátrání

Partner článku – Express servis


     Hlídce strážníků Městské policie Plzeň neunikl muž, po kterém bylo v sobotu vyhlášeno celostátní pátrání. Ten den se totiž nevrátil z povolené vycházky zpět do psychiatrické nemocnice v Dobřanech, ačkoli má soudem nařízené ochranné ústavní psychiatrické léčení a byl v minulosti odsouzen za násilnou a mravnostní trestnou činnost.
    "Naši strážníci dotyčného zaregistrovali při hlídkové činnosti na Americké třídě, jak postává u zadního vchodu do restaurace. Hlídka muže během okamžiku poznala a zadržela. Poté jej samozřejmě ztotožnila a lustrací bylo zjištěno, že muž se skutečně nachází v seznamu celostátně hledaných osob. V dalších minutách už byl muž strážníky předán k rukám státní policie, kterou jsme na místo přivolali," popsala nám rychlý zákrok mluvčí strážníků.


Původní článek:

Kriminalisté pátrají po muži odsouzeném za násilnou a mravnostní trestnou činnost

     Kriminalisté vyhlásili celostátní pátrání po muži, který má soudem nařízené ochranné ústavní psychiatrické léčení v Psychiatrické nemocnici Dobřany a v sobotu se nevrátil z povolené vycházky. Tento muž byl v minulosti odsouzen za násilnou a mravnostní trestnou činnost a policie o něm uvedla, že by mohl být nebezpečný.

Václav Š...

Datum narození ...
Pátrání vyhlášeno 23.3.2024
Bydliště - okres Strakonice
Státní příslušnost Česká republika 

Popis osoby
  Výška 175 až 180 cm
  Střední postava
  Šedé rovné vlasy
  Oči modré

Popis oblečení
 Černé tepláky, černé tričko, šedá silonová bunda 

     Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu hledaného, aby se neprodleně přihlásili na jakoukoliv policejní služebnu nebo sdělili informace na bezplatnou linku 158.

Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.