Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

"Vítejte v Plzni!"

Dvojice recidivistů turistu okradla o vše co měl okamžitě po jeho příjezdu do města

28. prosince 2023 07:06 , aktualizace 07:20

Krádež Zadržení pachatele


     S pořádnou nepříjemností se při příjezdu do Plzně v noci z pondělí na úterý krátce před půlnocí setkal turista z Koreje na Centrálním autobusovém nádraží. Z nákladového prostoru autobusu mu totiž dva muži ještě na nástupišti ukradli cestovní kufr se všemi jeho věcmi.


     Turista se s celou věcí samozřejmě obrátil na policii a policisté začali podle popisu i dalších zjištěných informací po obou zlodějích pátrat.

     Oba pachatele se podařilo dopadnout po několika minutách v Rybářské ulici, kde je policisté ze speciální pořádkové jednotky omezili na osobní svobodě a zajistili i ukradený kufr. Podle našich informací jsou oba zloději místní dobře známí recidivisté.

     Okradený muž i oba pachatelé byli převezeni k dalším úkonům na obvodní oddělení policie.

     "Muži z neuzamčeného zavazadlového prostoru odstaveného autobusu odcizili kufr pětatřicetiletého cizince, ve kterém se nacházely věci denní potřeby a dvě obálky s finanční hotovostí přes dva tisíce amerických dolarů.
     Policisté sdělili dvacetiletému a čtyřiatřicetiletému muži podezření ze spáchání přečinu krádež spáchaného ve spolupachatelství,"
uvedla nám k případu tisková mluvčí policie s tím, že se policisté případem dále zabývají. 


 


Spa & Wellness Hotel Čajkovskij****

Spa & Wellness Hotel **** Vám přináší komplexní lázeňské a wellness služby - jsme certifikovaný lázeňský hotel s originální vřídelní vodou. Nabízíme komfortní ubytování v pokojích a apartmánech s veškerým luxusem. Můžete u nás zakoupit výhodné wellness balíčky či vouchery jako dárek pro Vaše blízké