Foto

Kvůli popelu z cigarety srazil dva motorkáře

Již druhá dopravní nehoda z naprosto bizarních důvodů za pouhé dva dny

středa 17. srpna 16:19 , aktualizace 16:23

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

Popel z cigarety

      V pondělí kolem šesté hodiny večer došlo ve Skalné na Chebsku k dopravní nehodě, při které osobní vůz Škoda srazil dva motocyklisty, kteří zastavili u krajnice.
      Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a likvidaci uniklých provozních kapalin, zatímco záchranáři si do péče převzali oba starší motorkáře. "Šedesátiletý řidič motocyklu byl se svým zraněním převezen do nemocnice k ošetření, druhý řidič motocyklu, jednasedmdesátiletý muž, naštěstí vyvázl bez zranění," uvedl tiskový mluvčí policie.

       Za nehodou stálo dle všeho nevěnování se řízení. "Třicetiletý řidič osobního automobilu Škoda jedoucí ve směru na Starý Rybník se zřejmě plně nevěnoval řízení. Řidič měl za jízdy kouřit, přitom mu měl na ruku upadnout žhavý popel z cigarety, který se snažil z ruky oklepat a následně měl zezadu narazil do dvou motocyklů stojících při pravé straně pozemní komunikace, na kterých v tu dobu seděli jejich řidiči," popsal mluvčí policie s tím, že test na přítomnost alkoholu měli všichni zúčastnění s negativním výsledkem. 


K další dopravní nehodě z naprosto bizarních důvodů došlo i včera odpoledne v Plzni:

Střet auta s malým chlapcem

     Včera kolem třetí hodiny odpoledne došlo na křižovatce Koperníkovy a Nerudovy ulice v Plzni k dopravní nehodě, při které osobní vůz Seat srazil malého chlapce.
     Podle informací přímo z místa přecházela maminka s asi devítiletým synem Koperníkovu ulici po přechodu pro chodce, když z Nerudovy ulice vyjížděla řidička odbočující vlevo. Ta se ale náhle prudce rozjela a chlapce srazila. Jeho maminka naštěstí bleskově zareagovala, chlapce v pádu zachytila a přitáhla k sobě, takže nespadl pod kola vozu.

      Podle informací přímo z místa řidička po nehodě uvedla, že si u půjčeného vozu spletla brzdu s plynem.

      K nehodě vyjely všechny záchranné složky, zásah hasičů ale nakonec nebyl potřeba. Záchranáři si chlapce převzali do péče a po ošetření na místě ho transportovali na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň.

      Policisté u řidičky vyloučili požití alkoholu dechovou zkouškou a nyní šetří veškeré okolnosti nehody.

 

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!