Foto

Kvůli dluhům mu rozkopal hlavu

Případ napadení mezi dvěma opilci šetří policie

23. července 2020 10:53 , aktualizace 11:14

Alkohol Městská policie Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     Napadením a zraněním skončila včera před druhou hodinou odpoledne hádka dvou mužů v parku za obchodním centrem Luna ve Skupově ulici v Plzni. Podle našich informací měly být důvodem konfliktu mezi dvěma známými půjčené peníze.
     "Volající na tísňovou linku 156 ohlásil, že zde dochází k potyčce dvou osob, přičemž jeden z mužů má kopat toho druhého do hlavy," popsala tisková mluvčí strážníků s tím, že na místo okamžitě vyjely hlídky strážníků.
     Strážníci po příjezdu na místě nalezli muže s poraněním v obličeji, jedna z hlídek mu proto ihned poskytla nezbytnou první pomoc, kdy se mu strážníci snažili zastavit krvácení z tržných ran pomocí tlakového obvazu. Druhá hlídka mezitím zajistila a přivedla zpět na místo útočníka, kterého jim napadený předtím označil.
     "Agresor se k útoku na svého kamaráda strážníkům přiznal. U obou účastníků byla provedena dechová zkouška na alkohol s pozitivním výsledkem. Třicetiletý útočník nadýchal skoro 1,5 promile, druhý muž 2,72 promile," doplnila mluvčí strážníků. 
     Případ si na místě převzali k dalšímu šetření policisté, zraněného transportovali záchranáři k ošetření do nemocničního zařízení. Podle našich informací krom tržných ran v obličeji utrpěl napadený muž i otřes mozku.
     "Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření za spáchání ublížení na zdraví a výtržnictví," uvedla tisková mluvčí policie.


 

Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.