Foto Video

Kvůli pár ušetřeným minutám

Čtenáři nám zaslali dva další případy velmi nebezpečného a bezohledného předjíždění

středa 20. října 16:49 , aktualizace 17:02

Doprava

Partner článku – Mraknet

     Na naši redakci se obrátili další dva čtenáři s videi, na kterých bezohlední řidiči naprosto zbytečně kvůli trošce ušetřeného času riskují a ohrožují ostatní účastníky silničního provozu. 

     Oba případy se odehrály v průběhu včerejška. K prvnímu došlo před třetí hodinou odpoledne na cestě z Mariánských Lázní do Plzně jen kousek před nájezdem na dálnici a řidič natočeného vozu zde naprosto bezohledně donutil předjížděné i protijedoucí vozy uhnout na krajnici, aby zabránili střetu.
      V druhém případě týž den před šestou hodinou večer řidič na cestě mezi Plzní a Radobyčicemi  předjížděl dokonce tak bezohledně, že protijedoucího řidiče donutil dokonce zastavit.

     Oba bezohlední řidiči měli obrovské štěstí, že ostatní stihli včas a pohotově zareagovat, jejich riskantní manévry mohly totiž skončit velmi vážnými nehodami, které nezřídka končí i fatálně.


 
Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.