Video

Chtěl se mstít a tak na dálnici hodil předjíždějícímu vozu do předního skla lahev s pitím

Co může vést člověka k tak idiotskému nápadu?

Autor: Karel Aleš neděle 7. července 11:18 , aktualizace pondělí 8. července 16:48

Dálnice Doprava

Partner článku – Ecocity taxi


     Občas nám dorazí záběry toho, co vše se na našich silnicích či dálnicích odehrává, ale při shlédnutí tohoto videa už skutečně zůstává rozum stát.

     Řidič vozu Seat Alhambra se rozhodl "vytrestat" řidiče jiného vozu a zvolil doslova idiotský způsob. Do předního okna jedoucího stotřicítkou totiž hodil plastovou lahev s pitím. Asi každému normálnímu člověku je pak samozřejmě jasné, že vše mohlo skončit vážnou dopravní nehodou, která na dálnici mohla mít i fatální následky.

     "Stalo se to v pátek na dálnici D6 těsně před půl desátou večer u sjezdu na Chodov. Pán hrozně pospíchal a naštvalo ho zřejmě to, že jsem dodržoval rychlost na úseku s omezením do jednoho pruhu. Blikal na mě, ať zrychlím, ale nechtěl jsem riskovat a jezdím podle předpisů. Poté, když skončilo omezení, tak mne předjel, ani blinkry nedával, a když jsem ho předjel já, tak již následovala situace z videa," popsal nám řidič ze zasaženého auta.

Ecocity taxi

Není Vám lhostejná příroda? Přejete si cestovat pohodlně a zároveň být šetrní k životnímu prostředí? Ať už preferujete ekologickou nebo luxusní jízdu, s námi máte na výběr. Naše flotila je vybavena moderními a velice komfortními vozy ŠKODA Octavia CNG, ŠKODA ENYAQ iV.