Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Reklama

Není kytka, jako kytka z Le Fleur Design

Představujeme našeho nejnovějšího partnera

Autor: Reklama pátek 8. března 14:30 , aktualizace 15:23

Reklamní sdělení

     S nástupem nové jarní sezóny vám představujeme našeho nejnovějšího partnera, květinářství Le Fleur Design, které se již několik let vyznačuje svými originálními produkty a spolehlivými službami. Na krátký rozhovor jsme zavítali za majiteli do kamenného obchodu, který sídlí na Roudné v Plzni.

Ahoj, tak co mi o sobě povíte?

     Jsme dva přátelé, Lukáš a Katka, ajťák a floristka. Dali jsme to dohromady, protože společně tu práci máme rádi. Celý příběh by se do jednoho článku stejně nevešel.

     Vlastníme květinářství Le Fleur Design v ulici Otýlie Beníškové 470/6 v Plzni. Nabízíme široký výběr pokojových rostlin, řezaných květin a originálních dárků. Náš obchod je propojen s kulturním prostorem Le Fleur Gallery umístěným v suterénu, kde od března pořádáme kulturní akce, výstavy, workshopy a promítání. Prostor je rovněž k pronájmu pro různé projekty.

     Provozujeme on-line květinářství zaměřené především na rozvoz květin po Plzni a blízkém okolí. Tam si také můžeš zakoupit i květinové předplatné nebo dárkové poukazy na floristické workshopy, které pořádáme u nás v květinářství. Tyto workshopy jsou individuální, pro jednu až dvě osoby maximálně. 

Proč bych si květiny měla koupit právě u vás?

     Protože jsme kreativní a máme originální styl. Používáme sezonní květiny, tvoříme originální kytice s přírodními prvky a lokálními lučními květy. Květiny si necháváme vozit z Holandska od těch nejlepších pěstitelů, také spolupracujeme s květinovou farmou nedaleko Plzně a něco málo si pěstujeme a sbíráme i my.
     A protože vážeme květiny, které jsou nevšední a zajímavé. Originální a designové. Každá květina je jedinečná a nikdy nebudeš mít stejnou květinu jako zákazník před tebou.

Jaké další zaměření máte ve svých službách?

     Jsme specialisté na květinový servis, hlavně na svatební květiny a design, svatební půjčovnu a na smuteční vazbu. V rámci našich služeb poskytujeme zajištění služeb pro hotely, restaurace, firmy i kanceláře. Zařídíme pravidelné závozy čerstvých květin, sezonní dekorace z umělých i sušených květin a také tematické dekorace, například Velikonoce, Halloween či Vánoce.

     Dále v naší nabídce máme i zhotovení návrhů pokojovek do interiéru a jejich následné osázení. Poradíme s výběrem vhodného květináče či nádoby. Zajišťujeme pravidelnou péči jako je zálivka, hnojení, přesazování a postřik. Věnujeme se i návrhům sezonních truhlíků, předzahrádek a teras.

     "Přijďte si s námi vychutnat výbornou kávu do našeho květinářství a společně vymyslíme, jak vám můžeme zlepšit den," zvou na závěr všechny naše čtenáře Lukáš a Katka.

Le Fleur

Děláme moderní svatby, akce a další oslavy. Zajistíme vám květinovou výzdobu, ale také doplňky a další dekorace. Dodáváme kytky do kaváren, pokojovky do firem a rozvážíme vázané květiny a drobné dárky po Plzni a okolí. Vytvoříme pro vás také smuteční vazbu.