Video

Lidé v karanténě začínají z nudy blbnout

Kombinace alkoholu, nudy, nože a nízké inteligence je nebezpečná

středa 25. března 11:42 , aktualizace 12:04

Alkohol Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     Včera večer před osmou hodinou přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o pořezaném muži, který má být v bytě v Domažlicích pořezaný na ruce a prý hodně krvácí.
     Na udanou adresu vyjeli policisté, kteří souběžně kontaktovali i záchranáře. Po příjezdu na místo policisté zjistili, že muž zřejmě jen machroval před přítelkyní a hrál hru zvanou "knife game". Hra spočívá v tom, že méně inteligentní, ale rychlý člověk se nožem bodá mezi prsty ruky a prohrává ten, který si dříve přišpendlí prst k desce stolu (viz video).
     Čtyřiapadesátiletému muži však zapomněli říct, že není vhodné hrát tuto hru těžce opilý. Záchranáři muže ošetřili a policisté ho vyzvali k dechové zkoušce. "Odborné měření elektronickým přístrojem ukázalo pozitivní výsledek 3,50 promile alkoholu v krvi. Ve věci se nejednalo o přestupek ani o trestný čin, takže zraněný muž byl po ošetření ponechán doma pod dozorem přítelkyně," uvedla nám k tomuto případu mluvčí policie.

Ukázka jak hra vypadat má. Jak vypadala včera večer v Domažlicích, si již snadno domyslíte sami

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.