Foto

Agresora zadržel pohotový Plzeňák

Muž prý nemohl mlátit lidi, tak si vztek vybíjel alespoň na autobusové zastávce

20. února 2021 11:46 , aktualizace 11:46

Alkohol Městská policie Vandalství Záchytka Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     Zřejmě svou frustraci z pokuty udělené revizory a přemíru alkoholu včera po desáté hodině dopoledne nezvládl na zastávce Severka muž čekající na autobus. Ten se ke zděšení ostatních cestujících náhle začal chovat jako šílenec a začal pěstmi bušit do stojanu na zastávce.
     Někteří svědci z místa raději odešli, někteří jeho počínání ohlásili na tísňovou linku a jeden muž se řádícímu opilci postavil a v pokračování řádění mu zabránil. Agresor se tedy rozhodl z místa odjet meziměstským autobusem, který zrovna v zastávce zastavil, ale svědek mu zabránil do autobusu nastoupit a zadržel ho až do příjezdu strážníků. 
     Strážníci, kteří po chvilce dorazili, muže převzali a požadovali po něm vysvětlení jeho nepochopitelného jednání. "Prostě jsem nasranej. Už mě to všechno sere. Celej tenhle pandemickej systém a taky mě chytili revizoři. Sem nasranej a trochu jsem pil vodku. Lidi mlátit nemůžu, zastávku ale ano," vysvětlil jim muž s tím, ať ho nezdržují, že potřebuje jet na ubytovnu.
     Strážníci mužův požadavek, aby ho pustili, splnit samozřejmě nemohli a podrobili ho dechové zkoušce na alkohol. "Muž narozený v roce 1991 nadýchal 1,12 promile alkoholu," uvedla tisková mluvčí strážníků s tím, že celý případ následně strážníci předali k dořešení přivolaným policistům. Ti agresora po zadokumentování situace převezli do protialkoholní záchytné stanice.

    

 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.