Foto

Lidská hyena okradla slabozraké a nevidomé

Policie žádá o pomoc při pátrání po zatím neznámém pachateli krádeže v Tachově

úterý 27. dubna 12:05 , aktualizace 12:17

Krádež Pátrání Vloupání

Partner článku – Delta Plzeň

      Policisté se na veřejnost obrací s žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého pachatele. Obličej sice vidět není, ale podezřelý má na sobě výrazné oblečení, podle kterého by ho mohl někdo poznat.
      "Dotyčný je podezřelý z toho, že v pátek 9. dubna vnikl kolem šesté hodiny ráno do sportovního zařízení v Tachově poté, co překonal uzavřené okno objektu. Uvnitř chodbou prošel do vestibulu, kde za pomoci násilí vnikl do plechové pokladny, která zároveň slouží jako podstavec semišového psa s otvorem pro vhození finančních prostředků určených pro nevidomé a slabozraké a z této pokladny odcizil finanční hotovost v nezjištěné výši. Škoda, kterou pachatel poškozením způsobil, nebyla zatím vyčíslena," popsala tisková mluvčí policie.
      Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže a v souvislosti s tím žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k ustanovení totožnosti neznámého muže, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 701. Informace mohou sdělit také na tel.: 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.

Foto PČR

 Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.