Foto Video

Luna zažila opakované útoky ženy v toxické psychóze

"Všechny vás zabiju!" vyhrožovala v obchodním centru žena s tyčí v ruce

středa 2. února 17:09 , aktualizace 17:14

Alkohol Bezdomovci Drogy Městská policie Napadení Záchytka Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     "Tohle jsme tady ještě nezažili!" Tato věta zřejmě nejlépe vystihuje názor všech zaměstnanců obchodů v obchodním centru Luna, se kterými jsme dnes mluvili. Popisovali tak včerejší řádění narkomanky, která dle všeho v toxické psychóze útočila na všechny a všechno ve svém okolí.

     "Ona tady byla dvakrát, napřed odpoledne tu dělala kravál, řvala po lidech a chmatala po nich. To jí vyvedli, ale pak se znovu vrátila v podvečer a bylo to ještě horší," popsala nám prodavačka z jedné z provozoven. Ani u této ženy, ani u žádné další nebudeme na jejich přání uvádět, kde konkrétně pracují, všechny se totiž shodly, že se obávají jejího návratu a možné pomsty.

     "Chovala se jako šílenec, ale totální, prostě magor. Napřed tady urvala nějakou tyč z reklamního stojanu a tou se pokoušena praštit nějakého pána, ten před ní utekl. Pak s ní kolem sebe máchala v hale i proti dalším lidem, takže před ní utíkaly i maminky s malými dětmi," popsala další prodavačka. "Nám zase rozkopala reklamní áčko umístěné před provozovnou, taky se s ním rozmachovala proti lidem a pak ho zahodila. Nakonec kopala do skleněných dveří a výloh lékárny a chtěla si to vyřídit s jednou paní odtamtud, protože ta podle ní zavolala ostrahu a policii," doplnila třetí žena s tím, že v lékárně řádící žena řádila opravdu jako šílená, mlátila do ochranných plexiskel, shazovala věci z pultů, po zákaznících i ženách za pultem cákala pitím z plechovky a dokonce i plivala.  

     Naštěstí v této době již na místo dorazily hlídky městské policie a ženu zadržely. Ani to však nevedlo ke zklidnění ženy. „Ona se neuklidnila ani když už jí ti policisté drželi, snažila se jim vyrvat a řvala na kolemjdoucí, že jsou kundy a že je zabije. Byla fakt úplně šílená, například tam šla paní, které klapaly podpatky a jen proto na ní začala ječet, že má mít tlumiče, a že ji zabije,“ doplnila ještě jedna z prodavaček.
     "Ve chvíli našeho příjezdu čtyřicetiletá agresorka právě útočila na čtyřiapadesátiletou ženu. Strážníci obě ženy od sebe oddělili, agresorka však ve své bojovnosti pokračovala a snažila se napadat i další osoby. Strážník ji tedy musel v dalším jednání zabránit za použití donucovacích prostředků a útočnice skončila s pouty na rukou," uvedla nám k události mluvčí městské policie s tím, že případ si převzali k dalšímu šetření policisté ČR. 
     "Ženu narozenou v roce 1981 jsme převezli na PAZS a jejím jednáním se dále zabýváme," doplnila tisková mluvčí policie. 

Foto: OC Luna svědek

O této ženě jsme psali již několikrát

     V jednom případě jí museli strážníci pro neuvěřitelně vulgární jednání a napadání řidiče vyvést z trolejbusu:

Agresivní narkomanka řádila v trolejbusu

Agresivní narkomanka řádila v trolejbusu

23. 09. 2021, 08:59, aktualizace 23. 09. 2021, 10:28

Řidič si na pomoc musel přivolat hlídku strážníků

     Jen o několik dní dříve museli kvůli této ženě policisté zasahovat u Centrálního autobusového nádraží, kde lidi děsila manipulací s maketou revolveru:

Narkomanka s hračkou spustila policejní manévry

Narkomanka s hračkou spustila policejní manévry

17. 09. 2021, 15:22, aktualizace 17. 09. 2021, 17:34

"Kolem autobusáku chodí žena s revolverem!" volali policii vyděšení lidé

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.