Foto Video

Majitelé Agiho se nevzdávají a znovu vás prosí o pomoc

Pátrání po odcizeném německém ovčáku Agbarovi z Měsíční Stráně u Šlovic stále pokračuje

11. února 2021 08:40 , aktualizace 08:56

Krádež Pátrání Zvířata

Partner článku – Delta Plzeň

     Již v prosinci jsme informovali o krádeži německého ovčáka Agbara ze zahrady domu v Měsíční Stráni u Šlovic. Bohužel i přes obrovské úsilí rodiny, jejích přátel i pátrání policie, se stále nepodařilo Agbara ani zlodějku najít. Rodina se ale nevzdává a obrací se na Vás znovu s velikou prosbou o pomoc.

"Dobrý den,
     jsou to již dva měsíce, co nám přímo ze zahrady ve Šlovicích u Dobřan ukradli našeho šestiletého německého ovčáka Agbara, který je tetovaný a jeho číslo je 23011.
     Naše pátrání stále pokračuje, nevzdáme to, ale bohužel Agiho se stále nedaří najít. Vypsaná odměna za nalezení je 50.000 Kč a stejná částka bude vyplacena i tomu, kdo přispěje k dopadení pachatele krádeže.
     Vzhledem k tomu, že Agi byl ukraden, může být prakticky kdekoli. Moc prosíme, buďte všímaví, může ho klidně někdo normálně venčit nebo mít doma v bytě, na zahradě. Při jakémkoli podezření volejte buď 158 nebo na náš mobil 720 644 801 nebo 774 662 499. Stále věříme ve šťastný konec a návrat Agiho zpátky domů.

                                                                              Děkujeme moc, majitelé Agbara Eva a Jan B."

Původní článek:

     Do redakce nám přišla zoufalá prosba o pomoc od rodiny, které někdo ze zahrady odvedl čtyřnohého psího parťáka.


"Dobrý den,
     obracíme se na Vaši redakci s obrovskou prosbou o pomoc při hledání našeho psa, německého ovčáka, slyšícího na jméno Agbar nebo Agi. V noci z pondělí na úterý přibližně v půl čtvrté nám byl odcizen ze zahrady rodinného domu v místě Měsíční Stráň, spadající katastrálně pod Šlovice u Dobřan.
     Pachatelkou byla žena a jak jsme zjistili z kamerového záznamu, dobře se na krádež připravila. Dle všeho si zjistila jméno psa a podle kamerových záznamů se za plotem pohybovala téměř hodinu, postupně se přibližovala a pak Agbarovi házela nějaké pamlsky. Nakonec si ho po otevření nepoužívaných vrátek odvedla.
      K dispozici máme i hrubý popis ženy: střední postava, tmavé vlasy po ramena, světlá bunda a bílé boty, patrně sněhule. 

      Agbar je šestiletý německý ovčák, barvy žíhané hnědozlaté s černou, černý má čumák a záda, váha cca 55 kg. Je to miláček rodiny, fixovaný na naše děti, pro které by šel kamkoli, cvičený, rozhodně by jen tak s někým neodešel, kdyby ho neznal, cizí lidi neposlouchal.
     V případě jakýchkoli informací prosím kontaktuje majitele Jana B. na telefonním čísle 774 662 499.

     Mockrát Vám děkujeme, všechny slušné lidi prosíme o sdílení, ať se informace dostane mezi co nejvíc čtenářů. Pevně doufáme, že to povede k nalezení nebo navrácení našeho Agiho, který je pro nás důležitým členem rodiny. V případě nalezení psa nabízím odměnu ve výši 50 000 korun.
                                                                                                             Majitelé Agbara Eva a Jan B."


 

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.