Foto Video

Malá domácí fackovačka skončila napadením hlídky policie

Muž ke zraněné odmítl pustit záchranné složky a pak napadl policisty

2. června 2018 16:09 , aktualizace neděle 3. června 17:55

Alkohol Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Mraknet


     V noci na dnešek po půlnoci došlo v Plzni ve Strážnické ulici k bitce, kde muselo zasahovat i několik policejních hlídek, hasiči a sanitka záchranné služby.
     Popraly se zde dvě mladé ženy a dle všeho se dámy měly prát o přízeň jednoho muže.
     Dle sousedů se mělo jednat o současnou a bývalou přítelkyni muže, kdy útočnicí měla být bývalá, které těžko snesla rozchod. Napadenou a zraněnou pak byla přítelkyně současná.
     Sousedé také uvedli, že ke zraněné mladé ženě opilý muž odmítl pustit přivolané záchranné složky a byt tak přijeli otevřít hasiči. Dle svého tvrzení ho však ještě před jejich příjezdem otevřel soused. Teprve pak mohla být zraněná žena transportována na chirurgické oddělení Fakultní nemocnice Lochotín.

Aktualizace: 3.6. 17 h se s námi spojil výše uváděný muž, který žádal doplnění, že záchranné složky odmítla vpustit útočnice nikoli on, dle jeho tvrzení ona je všechny v bytě zamkla a vzala klíče

     "Na místě došlo k napadení mezi dvěma ženami, na místo dorazily naše hlídky, na ty ale zaútočil muž, o kterého se ženy původně praly.
     Muž nedbal opakovaných výzev policistů k ukončení svého protizákonného jednání, takže policisté museli použít donucovací prostředky a muži nasadit služební pouta. U muže bylo následně zjištěno 1,71 promile alkoholu v krvi a byl transportován na protialkoholní záchytnou stanici,"
uvedla mluvčí policie s tím, že případem se nadále zabývají policisté z obvodního oddělení Vinice.


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.