Aktuálně Foto

Holčička neposlechla učitelku a vběhla před jedoucí tramvaj

Dívenka utrpěla zranění a byla transportována do nemocnice

15. května 2018 19:43 , aktualizace středa 16. května 20:13

Doprava Nehody

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes před sedmou hodinou večer došlo na zastávce tramvaje číslo 1 Majakovského k dopravní nehodě, při které tramvaj srazila malé dítě.
     Ačkoli nám policie zatím nesdělila přesnou příčinu nehody, popsali nám jí přímí účastníci.
     Podle jejich informací z tramvaje, jedoucí směrem na konečnou, vystoupila skupina dětí pod dozorem vychovatelky či učitelky. Učitelka měla dětem říct, aby zůstaly stát na zastávce, ale malá holčička s chlapcem jí neposlechli a začali přecházet, přičemž vešli přímo před tramvaj, právě přijíždějící do zastávky v protisměru, tedy ve směru do centra. Chlapec stihl uskočit zpět na ostrůvek, ale dívenku tramvaj srazila a zranila.
     Zranění kamarádky viděly ostatní děti, které z toho měly velký šok. Plačících a vyděšených dětí se ujali jednak ostatní lidé a příjezdu na místo pak samozřejmě záchranné složky. Zraněnou, asi desetiletou holčičku si do péče převzali záchranáři a hasiči společně s policisty zabezpečili prostor a řídili dopravu.
     Zraněné dítě záchranáři transportovali do nemocnice a případ na místě šetří policisté. Vyjádření policie zní, že doprovod dětí nepochybil.Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.