Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Motorkář nezvládl předjíždění a vážně zraněný skončil v poli

K další dnešní vážné dopravní nehodě došlo nedaleko Malesic

25. srpna 2023 16:01 , aktualizace 16:28

Doprava Nehody Záchranáři

     

     Dnes před třetí hodinou odpoledne došlo na silnici z Malesic na Město Touškov k dopravní nehodě, při které utrpěl zranění motocyklista.

     Podle informací z místa motocyklista jedoucí směrem na Touškov předjížděl dodávku a při tomto manévru v mírné pravotočivé zatáčce vyletěl z vozovky a skončil pod svahem v poli.

     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a asistovali záchranářům při ošetřování zraněného muže, který mimo jiné utrpěl i otevřenou zlomeninu nohy.

     "Motocyklistu transportujeme se středně těžkým poraněním a plně při vědomí vzhledem k mechanismu úrazu na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli záchranáři.

     Policisté na místě šetří okolnosti nehody, zatím je možné pouze uvést, že dechová zkouška muže narozeného v roce 1969 byla negativní.

     Po dobu zásahu byla silnice zcela uzavřena, nyní je místo s opatrností průjezdné.


Plzeňské želvy

Plzeňské želvy je tradiční plzeňské služba na odvoz vozu klienta. Fungují nepřetržitě již od roku 2008 a od té doby odvezly přes 200 tisíc vozů a přispívají tak k větší bezpečnosti na silnicích v Plzni a okolí. Odvoz vozu si můžete volat 7 dní v týdnů na čísle 607 202 202.