Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Hromadná rvačka u nočního klubu

Na místě byli dva zranění a vyšetřování události si převzali kriminalisté

sobota 23. září 17:32 , aktualizace 18:44

Napadení

Partner článku – Alfa Tactical


     Kriminalisté se zabývají případem hromadné rvačky asi deseti lidí, ke které došlo v noci na dnešek ve Stříbře na Masarykovo náměstí před klubem Marko Polo. 
     "Vyprovokovali to cikáni, ale ne my místní, ale ti noví ze Slovenska. Dobili a dokopali tam pána i kluka, co mu jen chtěl pomoci," uvedla nám místní žena s tím, že podle ní nejde o první konflikt s těmito nepřizpůsobivými obyvateli.

      "Co jsem slyšel, tak dělali strašný bordel v bytě, který má okna na náměstí. Někdo na ně zařval, že zavolá policajty a najednou ze shora seběhlo asi deset útočníků a začali toho muže mlátit. Policie následně toho hlavního aktéra vypátrala, z ubytovny vyvedla a odvezla," doplnil nám další svědek.

     Na místě kolem jedné hodiny v noci zasahovalo několik hlídek policie a městské policie, která poskytovala součinnost státní policii a samozřejmě i záchranáři, kteří si převzali dva zraněné. "Muže narozené v letech 1978 a 1994 jsme po ošetření na místě transportovali do nemocnice Stod na chirurgii," uvedli nám záchranáři.

       "Kriminalisté z Tachova se zabývají vzájemným napadením mezi několika osobami, ke kterému došlo v noci na dnešek ve Stříbře. Byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví ve stádiu pokusu," doplnil nám informace mluvčí policie.


 
Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.