Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidič s autem narazil do stromu

Seniora vrtulník LZS transportoval na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín

čtvrtek 21. září 13:50 , aktualizace 14:05

Hasiči Nehody Policie Záchranáři


     Dnes po půl dvanácté dopoledne došlo na silnici 193 z Domažlic do Horšovského Týna u Třebnice k dopravní nehodě, při které osobní vůz vyjel ze silnice a narazil do stromu. Z místa bylo hlášeno zranění staršího řidiče, takže k nehodě byly vyslány všechny záchranné složky včetně vrtulníku Letecké záchranné služby z Líní.

     Hasiči zajistili místo nehody i protipožární opatření, zatímco řidiče si do péče převzali záchranáři. "Na místo byla vyslána pozemní výjezdová skupina a LZS Líně. Muž byl při vědomí a byl leteckou cestou transportován do Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů. "Muže jsme s poraněními horní části těla předali na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," doplnila tisková mluvčí Letecké záchranné služby. 

     Jak k nehodě došlo popsala tisková mluvčí policie: "Řidič narozený v roce 1947 jedoucí s vozidlem Ford Fiesta od Horšovského Týna na Domažlice při průjezdu levotočivou zatáčkou najel na krajnici, dále vyjel vpravo mimo pozemní komunikaci, kde narazil do vzrostlého stromu."

     Provedená dechová zkouška na alkohol byla u řidiče s negativním výsledkem a policisté se nehodou dále zabývají.

Foto Hasiči

Optika Ofitop

Oční optika pro děti a dospělé - nadstandardní péče o Váš zrak.