Foto Video

Mercedes, který zranil matku s tříletou holčičkou, řídil opilý bývalý plzeňský hokejista

"Vím kdo to udělal a nesmí mu to projít!" vzkazuje dcera těžce zraněné ženy

11. září 2017 19:19, aktualizace pondělí 11. září 19:49

Alkohol

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Většinu čtenářů o víkendu nejvíce zaujala sobotní nehoda na Bíle Hoře, ke které došlo po osmé hodině večer v ulici 28. října. Do redakce se nám ozvalo hned několik lidí, kteří nám identifikovali posádku auta viníků.
     „Byli to bývalí hokejisté HC Plzeň A týmu Jakub K. a Michal F. a jejich kamarádka Kačka K. z Chotíkova. Byli chlastat na tenisovém turnaji, ze pak kterého jeli. Na kamerách je musí mít po cestě z turnaje a Jakuba v bílým triku nikdo neviděl řídit?“, napsal nám čtenář, jehož jméno samozřejmě nebudeme zveřejňovat.
     „Proč jste nepsali o tom třetím z mercedesu? Byl obránce HC Plzeň A týmu Jakub K, myslím, že teď nehraje a je snad v Klatovech a ten to řídil, taky si během nehody zlomil ruku,“ napsal další čtenář a dokonce poslal i fotku.
     „Ta holka by řekla, jak to bylo, ale Jakub na ní tlačí, aby řekla, že to řídil nějaký čtvrtý, kterého ale nikdo neviděl.  Přece nepůjčíte meďáka neznámýmu člověku? Vím, že jeli z chlastačky na tenise a jeli jen tři. Doufám, že za tím půjdete! Takovýhle vožralý machři, který můžou zabít kohokoli a má jim to projít, že jsou sportovci?“ citujeme další zdroj.

     Jednoznačně ale nejsmutnější telefonát byl od uplakané mladé ženy, které při nehodě zranili malou, tříletou sestřičku i maminku. Žena nám uvedla, že maminka utrpěla těžká zranění včetně zlámaných žeber a malou sestřičku, kterou měli záchranáři původně odvést pouze na ošetření, si v nemocnici nakonec také museli nechat, protože utrpěla zranění od pásů. "Vím kdo to udělal a nesmí mu to projít!" vzkazuje pak naším prostřednictvím dcera těžce zraněné ženy.
   

     Včera jsme psali, že řidič vozu Mercedes při průjezdu zatáčkou ve směru od Plzně nezvládl vlivem vysoké rychlosti řízení, přejel do protisměru, kde škrtl o zaparkované vozidlo a následně se čelně střetl s protijedoucím automobilem Renault Megane. Renault byl následkem nárazu odmrštěn do křoví mimo silnici, zatímco Mercedes se otočil proti směru jízdy.

     V Mercedesu jel mladý pár. Na místě mladík (o kterém dnes víme, že se jmenuje Michal F.) a který nadýchal 1,4 promile, i dívka, která měla jet na místě spolujezdce, uvedli, že na zábavě pili alkohol a když si chtěli zavolat odvoz, nabídl jim neznámý muž, že je jejich vozem odveze domů. Podle jejich výpovědi právě tento muž měl s vozem havarovat a po nehodě utéct do lesa. Dnes už víme, že lhali a třetím byl právě Jakub K. Jak k celé nehodě došlo a kdo vlastně Mercedes řídil nyní šetří policie.

     Policisté nás dnes sdělili, že stále neví kdo vozidlo řídil a stále se případem intenzivně zabývají. Vzhledem k tomu, že technici odebrali mnoho stop na místě řidiče, výsledek bude brzy jasný a doufáme, že soud k divadlu s neznámým řidičem také přihlédne.

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.