Sedmdesát tisíc, to již zavazuje! Více než pět let práce, od hledání stop k vrahům až po pátrání po majiteli koťátka

Kolaps seniorů i záchvat ženy

Strážníci museli záchranářům předat tři lidi v nouzi

pondělí 20. května 14:34 , aktualizace 14:34

Městská policie Záchranáři

Partner článku – ZOXO

Kolaps dvou seniorů

     V pátek 17. května před devátou hodinou ráno našla hlídka městské policie po předchozím oznámení v ulici U tržiště v Plzni zmatenou starší ženu ležící na chodníku bez bot a kalhot.
     Aby neprochladla, posadili ji strážníci nejprve do služebního auta, pak se rozhodli ji odvézt domů a případně kontaktovat jejího manžela. V místě bydliště  ale nalezli ženu, která seniorům pravidelně nosí obědy, ta se nemohla dozvonit a byt nikdo neotvíral. Strážníci tedy pojali podezření, že by zdravotní problémy mohl mít i manžel nalezené seniorky.
     Strážníkům se podařilo kontaktovat jejich syna, který v krátké době dorazil. Pětasedmdesátiletou ženu si mezitím do péče převzali přivolaní záchranáři a o chvilku později se ukázalo, že se strážníci nemýlili. Po odemknutí našli v bytě ležet na zemi ženina sténajícího manžela, takže záchranka na místo vyrazila podruhé.

Žena dostala silný záchvat

     Do podzemních garáží hypermarketu v rokycanské ulici v Plzni vyjížděli strážníci v sobotu 18. května ráno k ženě ležící na zemi.
     Při příjezdu strážníci ženu našli, jak sebou zmítá a bije hlavou i pěstmi o zem. Strážníci se snažili se ženou navázat hovor, ale její stav se rychle zhoršoval. Strážníci proto na místo přivolali záchranáře, kteří si ženu, z níž byl cítit alkohol, převzali do péče a za asistence strážníka v sanitce jí transportovali na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín. 

Foto ilustrační
ZOXO

ZOXO – synonymum férového úvěrování. Poskytujeme půjčky od 100.000 Kč se zástavou nemovitosti. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost na webu.