Foto

Děkuji za záchranu našeho Mikuláška

Těžko hledám slova, kterými chci vyjádřit dík všem zasahujícím záchranářům, hasičům, policistům, zdravotníkům a lékařům z FN Plzeň

2. února 2021 09:06 , aktualizace 10:52

Hasiči Nehody Záchranáři

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Dnes jsme obdrželi krásný dopis a poděkování záchranným složkám, které samozřejmě velice rádi předáme všem zasahujícím. Ačkoli policisté, hasiči i záchranáři jsou u podobných záchranných akcí denně, věřte, že zpětná vazba od lidí, kterým pomáhali, je vždy velmi potěší. Pokud se pak jedná o dítě, je radost vždy minimálně dvojnásobná.
      Tatínkovi za dopis moc děkujeme, přejeme mnoho štěstí celé rodině a malému Mikuláškovi hlavně brzké uzdravení

                                                                                           Redakce

Dobrý den do redakce,
     chtěl bych vaším prostřednictvím poděkovat všem zdravotníkům, kteří se jak na místě nehody, tak i následně ve Fakultní nemocnici Lochotín perfektně postarali o našeho drobečka.
     Ačkoliv jsem nikdy nebyl veden k víře, od včerejšího odpoledne opakovaně děkuji Pánu Bohu, že si naše děťátko nevzal k sobě a děkuji všem andělům, kteří nad ním bděli. 

     Včera odpoledne došlo v Dobřanské ulici v Chlumčanech k dopravní nehodě, během které nám auto srazilo synka. Paní řidička na nehodě v žádném případě neměla ani kapku viny a naopak bylo velikým štěstím, že jela pomaleji než povolených padesát kilometrů za hodinu. Náš malinký rošťák tak vyvázl naštěstí pouze s odřeninami a jak doufáme, tak snad i konečně s pochopením, že mu ne nadarmo u každého přiblížení se k silnici vysvětlujeme, že musí dávat veliký pozor, zastavit a rozhlédnout se, jestli nejede auto.
     Náš Mikuláš je ale tříletý lumpík, se kterým šijí všichni čerti a už asi dvě hodiny po ošetření i všech možných prohlídkách, pak na nemocničním pokoji opět lumpačil, jak kdyby se nic nestalo. Mikulášek sice zůstal přes noc pro jistotu s maminkou v nemocnici na pozorování, ale je v pořádku.
     Každý rodič z vlastní zkušenosti jistě ví, že i při sebevětší ostražitosti bohužel nikdy nemáme stoprocentní šanci dítě uhlídat, což se včera stalo i nám. Stačila jedna hloupá vteřina, jediná chvilička nepozornosti a vše si uvědomíte, až když je pozdě. My jsme včera, díky Bohu, měli obrovské štěstí.
     Ještě jednou moc a moc děkuji zasahujícím záchranářům, hasičům a policistům za jejich profesionalitu a také obdivuhodnou rychlost příjezdu na místo nehody. Dále děkuji všem zdravotníkům a lékařům z Fakultní nemocnice Lochotín za jejich péči a za velice milé a laskavé chování jak k pacientovi, tak i všem zúčastněným.
     Obdivuji zdravotníky s jakým klidem zvládají tyto stresové situace a jak mile, přátelsky a s jakou trpělivostí a nadhledem se dokázali chovat k plačícímu vyděšenému chlapečkovi, kterého ještě obdarovali záchranářským plyšáčkem.

                                                S velikou úctou ještě teď se třesoucí tatínek  (jméno má redakce k dispozici)

     O nehodě jsme informovali v článku: 

Tříleté dítě vběhlo přímo před auto

Tříleté dítě vběhlo přímo před auto

01. 02. 2021, 18:05, aktualizace 02. 02. 2021, 11:10

Řidička dle všeho již neměla šanci střetu zabránit


 


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.