Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Na Mikulášském náměstí napadli a zbili dvě dívky

Vzhledem k vážnosti případu si vyšetřování na místě převzali kriminalisté

Autor: Jana Holá sobota 30. března 17:56 , aktualizace 18:22

Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Express servis


     V noci na dnešek kolem jedenácté hodiny došlo v prostoru Mikulášského náměstí v Plzni k napadení a zranění dvou dívek.

     "Byl tam slyšet nějaký dívčí jekot, nadávky, asi se tam pralo více lidí a podle toho co jsem viděla, tak se jednalo o omladinu z Petrohradu, která se zde pořád schází. Pak tam už začalo najíždět spoustu policejních aut," popsala nám na místě žena, která na tomto náměstí venčila psa.

     Na místo bohužel museli vyjíždět i záchranáři, protože se tam nacházely dvě zbité dívky, obě se známkami více úderů v obličejích.
     "My jsme na místě ošetřili a do nemocnic transportovali dvě ženy po napadení, jednu narozenou v roce 2003 a druhou v roce 2004. Starší z nich jsme vezli do Fakultní nemocnice na Borech a tu mladší, která na to byla hůře než ta první, jsme transportovali do Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     Podezřelé policisté zajistili u mostu Milénia a na trase útěku z místa napadení dívek byly nalezeny hodinky, které, jak se později ukázalo, patřili jedné z napadených dívek.

     Vzhledem k vážnosti případu si vyšetřování na místě převzali kriminalisté. 

     "Mohu potvrdit, že se zabýváme případem fyzického napadení, ke kterému došlo v Plzni na Mikulášském náměstí. Byly při něm zraněny dvě ženy narozené v letech 2003 a 2004, které museli záchranáři transportovat do nemocnice k ošetření.
     Podezřelí z místa události utekli. Policisté po nich ihned po přijetí oznámení začali pátrat a po několika minutách se jim podařilo podezřelé osoby ztotožnit. Jedná se o ženu narozenou v roce 2004 a mladíka mladšího 18 let,"
uvedla nám mluvčí policie s tím, že policejní komisařka zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů výtržnictví a ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a věcí se kriminalisté nadále zabývají.


 


Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.