Foto

V Plzni na Borech vypadlo batole z okna

U děsivého pádu dítěte z patnáctimetrové výšky zasahovali záchranáři i policisté

25. června 2021 15:33 , aktualizace 15:53

Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes krátce po poledni vyjížděli záchranáři a policisté k děsivému případu, kdy asi desetiměsíční batole vypadlo z okna domu v Majerově ulici v Plzni. Podle prvotních informací se batole protáhlo pod mříží na okně v asi patnáctimetrové výšce a vypadlo na ulici.
     Naštěstí ale dopad dítěte na zem zbrzdilo křoví, takže nejenže hrůzostrašný pád přežilo a dle předběžných informací dokonce i bez vážných zranění, což se při této výšce rovná zázraku. "Plačící dítě nemělo viditelná zranění a vážnější poranění nezjistila ani naše lékařka. Dítě jsme při vědomí transportovali na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
      Případem se samozřejmě zabývá i policie. Mluvčí nám uvedla, že policisté momentálně zjišťují veškeré okolnosti tohoto případu.


 
Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.