Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Zloděj se při krádeži docela nadřel

Povedený zákazník v prodejně ukradl přibližně dvacetikilogramový minerál

Autor: Petr Novák úterý 12. března 08:09 , aktualizace 09:44

Krádež


     Velmi neobvyklou krádeží se v minulém měsíci zabývali plzeňští policisté. Ve středu 14. února v pozdních odpoledních hodinách navštívil nepříliš chytrý, ale velmi silný zákazník prodejnu Mineral v ulici Bedřicha Smetany v centru Plzně.

     "Podle dosud zjištěných skutečností navštívil muž prodejnu s minerály, odkud si bez zaplacení odnesl veliký vystavený kámen. Podezřelý muž využil chvilkové nepozornosti prodavače a po chvíli odcházel z prodejny s fialovým, šedesát centimetrů vysokým ametystem. Poškozenému majiteli prodejny tak způsobil škodu ve výši 13 tisíc korun," popsala nám mluvčí policie.

     Nejednalo se o nijak lehkou krádež, jelikož zloděj z prodejny doslova odvláčel minerál podle personálu vážící přibližně dvacet kilogramů. 

     "Díky skvělému operativnímu šetření plzeňských policistů se podařilo podezřelého muže vypátrat a usvědčit. Policisté z obvodního oddělení Plzeň Vinice sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže pětapadesátiletému mužiV případě prokázání viny mu hrozí trest až dva roky odnětí svobody," dokončila mluvčí policie.

Foto ilustrační

Remont-car

Moderní multiznačkový autoservis s důrazem na kvalitu služeb a moderním pracovním prostředím Diagnostika Servis | Odtah | Likvidace pojistných událostí | Další služby