Foto

Kolaps více než dvaceti studentů ve střední škole

Místo slavnostního zakončení školního roku proběhl zásah záchranných složek

25. června 2021 11:50 , aktualizace 12:11

Hasiči Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     V rozsáhlé manévry záchranných složek se dnes po osmé hodině ráno změnilo slavnostní zakončení školního roku spojené s předáváním vysvědčení v sokolovské pobočce Střední policejní školy Ministerstva vnitra. Krátce po osmé hodině ráno sem vyjížděli záchranáři k nahlášené nevolnosti a kolapsu dvou studentů. "Naše posádka po příjezdu na místo nahlásila větší počet pacientů, takže jsme na místo vyslali další vozy. Vyhlásili jsme mimořádnou událost prvního stupně a aktivovali jsme hasiče i policii, aby se prověřilo, zda nedošlo k nějaké intoxikaci nebo aby se našly důvody toho, co se tam děje, či co uniklo. Na místě zasahovalo osm našich posádek," uvedl tiskový mluvčí záchranářů.
     V době zveřejnění článku bylo studentů devatenáct, podle posledních zpráv je jich ale už více než dvacet.

      Hasiči, kteří na místě provedli odborné měření, podle dosavadních informací žádné stopy úniku plynu nezjistili. "Velmi intenzivně zjišťujeme příčinu kolapsu více jak dvaceti žáků. V současně době nemůžeme poskytnout žádné bližší informace," uvedla tisková mluvčí policie a později doplnila: "Dle prvotních informací jsou žáci sokolovské střední školy mimo ohrožení života. Příčiny kolapsu v současnosti nejsou známy a na místě stále operují všechny složky IZS. Žádné riziko nejbližšímu okolí nehrozí."

Foto PČR

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!