Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Havárie u Tlučné

Všechny záchranné složky zasahovaly u nehody mladé řidičky

čtvrtek 27. února 18:20 , aktualizace 18:37

Doprava Nehody

Partner článku – Eldar Taxi

     Dnes před pátou hodinou odpoledne došlo na výjezdu z Tlučné na Líně k havárii osobního vozu Renault Clio. Podle svědků nehody mladá, asi dvacetiletá řidička najela na krajnici, strhla řízení vlevo a přejela do protisměru, kde ale zřejmě viděla protijedoucí vůz a tak, aby zabránila střetu, strhla řízení znovu doprava. Poté její vůz vyjel ze silnice a havaroval v poli, kde se převrátil na střechu.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, před jejich příjezdem první pomoc řidičce, která utrpěla zranění ruky a hlavy, poskytli svědci havárie.
     Hasiči po příjezdu zajistili místo události, mladé ženě poskytli předlékařskou péči a následně jí předali záchranářům. Po ošetření na místě byla žena transportována do nemocnice.
     Policisté u řidičky vyloučili požití alkoholu pomocí dechové zkoušky.
     Provoz v místě nehody je řízen kyvadlově.


 


Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.