Foto

Pozor, šílená rodinka útočí!

Mladík rozbil matce okna u auta a pak oba svorně napadli policisty

pátek 1. března 16:02 , aktualizace 16:59

Vandalství

Partner článku – Autosalon Dajbych

     S doslova šílenou rodinkou se včera potkali policisté na Touškovsku. Krátce po třetí hodině odpoledne policisté vyjížděli k případu poškození vozidla Kia Carens, které matce rozbil její vzteklý syn.
     Sedmnáctiletý mladík v záchvatu vzteku rozflákal skla téměř na celém vozidle, situace se dále vyhrocovala a mezi matkou a synem došlo k další slovní potyčce. V té době už jela na místo hlídka policie, kterou zavolala dcera této ženy.
     Hádka na místě probíhala i po příjezdu hlídky. Policisté všechny částečně uklidnili a požadovali od ženy, aby jim vysvětlila, co se na místě vlastně stalo. V ten moment ale přeplo i ženě, začala policisty značně vulgárně urážet, vztyčeným prostředníčkem jim ukázala takzvaný "Topolánkův" pozdrav a začala z místa odcházet. Policisté chtěli ženě vysvětlit, že takhle to skutečně vyřešit nepůjde, ale žena jim sdělila: "Já vám na to seru, vy čůráci!" a šla pryč.
     Policisté tedy jménem zákona ženu vyzvali, aby zůstala stát na místě. Žena výzvy opakovaně neuposlechla a opět odcházela pryč. Zakročující policisté tedy ženu varovali, že bude užito donucovacích prostředků, načež ona policistovi sdělila: "Utrhnu ti koule!" a proti policistovi se ohnala.
     Policistům tak nezbylo nic jiného, než ženu zpacifikovat za použití donucovacích prostředků, což se nelíbilo jejímu synovi. Chlapec zapomněl, že za vše vlastně může on, protože jen o chvíli dříve mamince zdemoloval auto a vrhl se na policisty, takže donucováky byly použity i proti němu. 
     Teprve po tomto se situace uklidnila a žena i její syn začali s policisty spolupracovat. Policie se nyní případem dále zabývá.

     Jednání této povedené rodinky velmi připomnělo dva dny starý případ z Plzně:

Rvačka na Americké, jeden zraněný strážník

Rvačka na Americké, jeden zraněný strážník

27. 02. 2019, 17:18, aktualizace 27. 02. 2019, 17:49

Řev, výhrůžky, štěkot, majáky policie i záchranky a dva muži v poutech

Foto: PČR

 


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.