Foto

Mladý řidič nedal přednost, vážně zranil dva seniory

Starší pár museli z vozu vyprostit hasiči a do nemocnice transportovat vrtulník LZS

pátek 21. ledna 11:39 , aktualizace 11:57

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Jídlonoš

     Ke střetu dvou osobních automobilů došlo dnes po deváté hodině dopoledne v Plzeňské ulici v Mýtě na Rokycansku. "Z dosavadního šetření dopravních policistů je zřejmé, ze řidič narozeny v roce 2000, který jel s vozem Honda ve směru od Mýta na Medový Újezd při odbočování vlevo nedal přednost vozidlu Opel Astra přijíždějícímu od Holoubkova," popsala tisková mluvčí policie.
      K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a pomocí hydraulických nástrojů z Oplu vyprostili dva zraněné. Vzhledem k povaze utrpěných zranění posádky vozu Opel vzlétl i vrtulník LZS. "Muž a žena oba ve věku cca 75 let, byli transportováni se středně těžkými zraněními, ale při vědomí na akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
      Dechová zkouška u řidiče Hondy proběhla s negativním výsledkem, nehodou se dále zabývají dopravní policisté. Místo nehody by již mělo být průjezdné.

Foto HZS

 


Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí