Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Video

Ve Věznici Plzeň právě probíhá filcunk, vězni si ho zařídili sami svou tupostí

Když porušuješ zákon, natoč se u toho a sdílej video na tiktoku, vyšetřovatel to zajisté velmi ocení

27. listopadu 2023 19:09 , aktualizace 22:24

Partner článku – AZ Catering services s.r.o.


     Na sociálních sítích se začala šířit videa natočená vězni v ložnici Věznice Plzeň.

     Vězeň Ladislav Š., který ve videu hraje hlavní roli, evidentně moc rozumu nepobral. Samozřejmě dobře ví, že držení či používání mobilních telefonů je ve věznici nejen zakázané, ale dokonce může být kvalifikováno jako trestný čin maření úředního rozhodnutí a tím, že se nechal natočit, poskytl vězeňské službě zcela jasný důkaz.


     Věznice Plzeň nám dnes potvrdila, že o videích již ví a byla skutečně natočena v prostorech borské věznice. 

     Kázeňský postih vězně Ladislava Š. nečeká, protože mu před pár dny výkon trestu skončil a byl propuštěn, neuniknou mu ale ti, kteří se na natáčení videí podíleli, tedy muže, co vše točil, i těch, kteří "nakopnutou" postel nenápadně odstrčili či předvádějícímu muži asistovali.


     Uvedení vězni v tuto chvíli již ví, že sdílení těchto videí nebyl ten nejlepší nápad. V době vydání článku totiž v cele i dalších prostorech, kam mají vězni přístup, probíhá tzv. filcunk, což znamená, že vězeňská služba telefon velmi důkladně hledá, což pro vězně není nic příjemného a další nepříjemnosti je ještě čekají.

AZ Catering services s.r.o.

AZ Catering pro Vás zajistí: rautové pohoštění, buffet, korporátní oslavu, občerstvení při semináři nebo konferenci, významný firemní oběd, recepci, banket, koktejl, občerstvení při firemním plesu, občerstvení při kulturní a společenské události nebo tematickou akci pro pobavení Vašich hostů.