Foto Video

Motiv poškození Bentley? Zřejmě závist!

Kdo známému plzeňskému sportovci poškrabal auto?

3. srpna 2018 15:10 , aktualizace 15:37

Vandalství

Partner článku – Delta Plzeň


     Policisté prověřují trestný čin poškození cizí věci. K tomuto jednání došlo ze strany dosud neznámého pachatele dne 23. července krátce po čtvrté hodině odpoledne v Plzni na křižovatce ulic Perlová a Veleslavínova.
     Pachateli s igelitkou zřejmě vadilo luxusní auto patřící známému plzeňskému sportovci, či prostě jen záviděl a tak se pořádně pomstil a na jeho pravém boku vytvořil nezjištěným předmětem vlnovitý vryp o délce 260 cm, čímž poškozenému majiteli způsobil hmotnou škodu. Dle odborníka může být škoda mezi sto až sto padesáti tisíci korun.

     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na které je zachycena osoba, po jejíž totožnosti policisté pátrají, a která může mít souvislost s prověřovaným případem.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiloženém videu, která může být důležitá pro objasnění věci, aby se osobně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto: z videa a TV ZAK


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.