Foto

Motocykl se doslova zasekl pod kombajnem

Policisté šetří dopravní nehodu, při které utrpěl zranění motorkář

čtvrtek 4. srpna 11:48 , aktualizace 13:52

Nehody Záchranáři

     Dnes před jedenáctou hodinou došlo na křižovatce mezi Přešticemi, Střížovem, Příchovicemi a Kucíny k dopravní nehodě, při které se střetl motocykl s kombajnem, přičemž se motocykl pod zemědělským strojem doslova zasekl.
      Z místa bylo hlášeno zranění motocyklisty a k nehodě tak vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody a asistovali záchranářům s ošetřováním zraněného. "Muže narozeného v roce 1960 jsme se středně těžkým zraněním horní končetiny transportovali na Akutní zónu Fakultní nemocnice," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

      Okolnosti nehody na místě šetří policie, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizace:

     "Řidič zemědělského stroje narozený v roce 1958 jel od obce Řenče směrem na Příchovice. Z dosud zjištěných skutečností vyplývá, ze při vjíždění do křižovatky z vedlejší komunikace nedal přednost v jízdě motocyklistovi narozenému v roce 1960 jedoucímu na motocyklu značky BMW ve směru od obce Kucíny na Přeštice. Požití alkoholu u řidičů policisté vyloučili provedenými dechovými zkouškami," uvedla mluvčí policie s tím, že nehodou se policisté nadále zabývají.

Foto HZS

Optika Ofitop

Oční optika pro děti a dospělé - nadstandardní péče o Váš zrak.