Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Motocyklista srazil malého chlapce a z místa ujel

Viděli jste dnes odpoledne nehodu mezi Městem Touškov a Kozolupy? Víte kdo jel na motocyklu?

4. září 2022 19:08 , aktualizace úterý 6. září 11:27

Nehody

     Dnes odpoledne v 16:28 hodin došlo na silnici mezi obcemi Město Touškov a Kozolupy k vážné dopravní nehodě. "Neznámý řidič dosud nezjištěného motocyklu, který jel ve směru na Kozolupy, zřejmě nezvládl zareagovat na vzniklou situaci v provozu, když mu z levé strany vběhl do jízdní dráhy nezletilý chlapec a následně došlo ke střetu hocha s motocyklem. Neznámý řidič na místě dopravní nehody nezastavil a pokračoval v jízdě směrem na obec Kozolupy," popsala nehodu mluvčí policie.

     "Byl to strašný pohled, jak ten asi desetiletý chlapeček odletěl do škarpy, paní volala sanitu a já jsem se mu snažila pomoc. Byl v šoku, utrpěl zranění hlavy a měl velmi těžce poraněnou nohu. Silniční motorka byla bílá a měla dva barevné pruhy, zelený a žlutý tuším, měla na sobě i číslo, vím, že jedno z nich bylo 5. Motorkář byl celý v černém i helmu," doplnila nám popis přímá svědkyně.

     Záchranáři dítě na místě ošetřili, utrpělo středně těžká zranění a při vědomí bylo transportováno na Akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín.

Aktualizace:

     Policisté po řidiči motocyklu samozřejmě pátrají a z kamerových záznamů zjistili, mělo jít o řidiče motocyklu černé nebo tmavě modré barvy s bohužel ne zcela čitelnou registrační značkou, který byl oblečen do bílo-černé kombinézy, na nohou měl obuté motorkářské boty bílo-černé barvy a na hlavě měl přilbu výrazné žluté nebo zelené barvy s červeno-černými pruhy. Na motocyklu po nehodě chybí pravé zpětné zrcátko.

     Svědci výše popsané dopravní nehody, případně řidič motocyklu, se mohou přihlásit osobně na dopravním inspektorátu Plzeň – venkov, Slovanská alej 26, Plzeň, nebo na e-mail: px.di.evidence@pcr.cz. Informace mohou rovněž sdělit na tísňovou linku 158.

Foto PČR


Foto PČR

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!