Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Motocyklista způsobil nehodu a z místa ujel

Řidič musel strhnout řízení a s dodávkou se několikrát převrátil

7. června 2021 10:05 , aktualizace 10:05

Nehody Pátrání

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

      Policisté pátrají po svědcích dopravní nehody, která se stala ve středu 2. června kolem čtvrt na jednu odpoledne na silnici u obce Drmoul na Chebsku. "Pětadvacetiletý muž řídil automobil značky Volkswagen ve směru od Plané na Mariánské Lázně. V blízkosti obce Drmoul měl náhle uvidět motocyklistu, který měl zpoza dvou nákladních automobilů začít do zatáčky předjíždět. Aby pětadvacetiletý řidič zabránil střetu, tak měl s nákladním automobilem vybočit ze svého směru jízdy a najet mimo pozemní komunikaci na travnatou plochu. Po tomto manévru měl havarovat v silničním příkopě, kde se měl několikrát převrátit přes střechu vozidla, která nakonec zůstalo stát na pravém boku," popsal tiskový mluvčí policie.
      Při havárii neutrpěl pětadvacetiletý řidič naštěstí žádné zranění. Po nehodě se podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. Motocyklista byl podle něj nejspíše oblečen do oblečení černé barvy.

      Policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří v inkriminovanou dobu místem procházeli či projížděli a nehodu mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby volali na bezplatnou telefonní linku 158. Informace k této dopravní nehodě, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

Foto PČR

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!