Foto

Střet osobního vozu s motocyklem

K nehodě vyjeli hasiči, záchranáři a také vzlétl vrtulník LZS

úterý 30. června 14:38 , aktualizace 16:19

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes odpoledne po druhé hodině došlo nedaleko křižovatky ulic Janovická a Domažlická v Klatovech k velmi vážné dopravní nehodě, při které se střetl střetl osobní automobil Hyundai s motocyklem Yamaha.
     Z místa bylo hlášeno, že motocyklista je ve velmi vážném stavu, takže k nehodě vyjeli hasiči, záchranáři pozemní cestou a z letiště Líně vzlétl i vrtulník LZS.
     "Záchranná služba z místa transportuje muže ve věku asi 45 let, při vědomí a se středně těžkými zraněními, cestou LZS na urgentní příjem Fakultní nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

Aktualizace:

     "Řidička narozená v roce 1959 s vozidlem značky Hundai vyjížděla z vedlejší komunikace na silnici a odbočovala vlevo, přičemž nedala přednost pětatřicetiletému motocyklistovi a tak došlo ke střetu. Provedené dechové zkoušky na přítomnost alkoholu byly u obou řidičů negativní," popsala nehodu mluvčí policie.

Foto HZS

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!