Foto

Motorkář jel na dálnici v protisměru a havaroval

Ve snaze pomoct kamarádovi muž velice hloupě riskoval

středa 18. září 17:56 , aktualizace 18:18

Dálnice Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Všechny záchranné složky dnes kolem poledne vyjížděly na 109. kilometr dálnice D5 ve směru z Plzně na Rozvadov, kde došlo k havárii motocyklu. Na místě se ukázalo, že motorkář před nehodou ale jel po dálnici v protisměru!
      Tisková mluvčí policie nám pak vysvětlila, proč muž tak nesmyslně riskoval a nyní samozřejmě přijde o řidičák na šest měsíců až rok. Tři motorkáři jeli po dálnici společně a jednomu z nich došel benzín. Dva kamarádi tedy vyrazili k benzínové čerpací stanici vzdálené pár set metrů, aby kamarádovi pomohli. 
     Bohužel jeden z nich dostal cestou zpět velice hloupý nápad a ke kamarádovi se vracel po krajnici dálnice protisměrem. I když jel motorkář skutečně jen krátkou vzdálenost, riziko nehody je samozřejmě obrovské a jde o závažný přestupek.
     Motocyklista ještě ke všemu přehlédl odtokový kanálek, do toho s motocyklem vjel, havaroval a utrpěl zranění.
     "Muže ročník 1967 s lehčími zraněními jsme transportovali do Stodské nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Motocykl z dálnice na nedalekou čerpací stanici odtlačili hasiči.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!