Foto Video

Dramatické zadržení pachatele komplikovalo dopravu na Rokycanské třídě

"Bylo to strašně rychlé, jezdce strhli z motorky na zem a okamžitě ho spoutali,“ popsal situaci svědek

pátek 17. června 16:47 , aktualizace 17:45

Nehody

Partner článku – Klimahome

     Dnes dopoledne před desátou hodinou došlo v Plzni na křižovatce Rokycanské třídy a Jateční ulice k velice dramatickému zadržení muže jedoucího na motocyklu. 

     „Muž na motocyklu s německou registračkou stál na semaforu od centra na Jateční, když se najednou přihnalo civilní auto s majákem, které ho zablokovalo, ihned po něm popsané auto policie, řidiče strhli z motorky na zem a spoutali. Bylo to strašně rychlé“ popsal nám svědek události. 

      Vzhledem k tomu, že samotný zákrok i následné zajištění motocyklu probíhalo na velmi frekventované magistrále během pátečního dopoledne, tvořily se na místě dlouhé kolony vozidel.


    Samozřejmě jsme se zajímali, co se na místě stalo.  „Zatím můžeme potvrdit pouze to, že jsme zadrželi muže narozeného v roce 1988. Z čeho je podezřelý zatím uvést nelze. V tuto chvíli prověřujeme veškeré okolnosti případu a vzhledem k počátečnímu stádiu prověřování nebudeme zatím další informace sdělovat,“ uvedla nám tisková mluvčí policie.

     Podle našich informací zde plzeňští kriminalisté ve spolupráci s hlídkami Oddělení hlídkové služby zadrželi muže, který má jednak platný zákaz řízení a také jel na včera v Německu odcizeném motocyklu KTM 790 Duke.   

     Případ samozřejmě dál sledujeme a předpokládáme, že v pondělí přineseme další informace.



Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.