Foto

Ani nehoda, ani napadení řidiče

Do Borské ulice dnes ráno vyjížděly všechny záchranné složky

15. července 2021 10:46 , aktualizace 11:49

Záchranáři

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Všechny záchranné složky dnes po osmé hodině ráno vyjížděly do Borské ulice v Plzni. Svědci událost záchranným složkám nahlásili zmateně a v popisu se rozcházeli. Někdo myslel, že jde o napadení řidiče, někdo zase vše považoval za sražení chodce autem, takže se nelze divit, že vyjeli hasiči, záchranáři, policisté i strážníci.
     Po příjezdu na místo ale nalezli muže, který vedle odstaveného auta pečoval o jiného, trpícího záchvatem, ve kterém se zmítal v křečích a velmi hlasitě křičel. Muž policistům popsal, že vezl kolegu k lékaři, protože mu nebylo dobře a on za jízdy dostal těžký záchvat. Muž proto zastavil, kolegu vytáhl za auta a snažil se mu pomoci.
     Aby se muž bijící kolem sebe rukama a nekontrolující své pohyby nezranil, policisté ho pod vedením záchranářů znehybnili a pomohli naložit do sanitky. Tou byl následně za asistence policistů transportován do Fakultní nemocnice Lochotín. "Do nemocnice jsme transportovali padesátiletého muže s probíhajícím epileptickým záchvatem," uvedla tisková mluvčí záchranářů.


 


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.