Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Recidivista opakovaně znásilňoval bezbrannou ženu v chráněném bytě

Muž zneužil postiženou ženu a i přes její nesouhlas s ní vykonával pohlavní styk

Autor: Karel Aleš středa 14. února 11:49 , aktualizace 12:30

Sexuální deviant

     
     Kriminalistům se nyní podařilo usvědčit dvaašedesátiletého muže ze zvláště odporného trestného činu a zahájit jeho trestní stíhání.

     K čemu přesně v Domažlicích došlo nám popsala mluvčí policie: "Uvedený muž v období od dubna do října loňského roku při návštěvách čtyřicetileté ženy v jejím chráněném bytě na ní opakovaně vykonával pohlavní styk a vynucoval si i jiné sexuální praktiky, přičemž zneužíval její bezbrannosti, neboť žena se vzhledem ke svému duševnímu stavu nedokázala aktivně bránit." 

     Obviněný muž byl již v minulosti za obdobný čin vůči stejné oběti pravomocně odsouzen, takže jde o recidivu, což mu samozřejmě u soudu značně přitíží. 

     "Kriminalisté dvaašedesátiletého muže obvinili ze spáchání pokračujícího zvlášť závažného zločinu znásilnění a zároveň státnímu zástupci podali podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby," dokončila mluvčí s tím, že soudce Okresního soudu v Domažlicích při vazebním jednání rozhodl o tom, že obviněný bude stíhán vazebně.

Foto: Ilustrační


Dluhopisy

Porazte inflaci s Dluhopisy - Investujte do tavedených firem a ochraňte své úspory. Nejvíce korporátních dluhopisů s notářským zápisem o přímé vykonatelnosti. Nakupujte dluhopisy zdravých českých firem na nejstarší dluhopisové platformě. Nízké minimální investice. Přední informační servis.