Muž se chtěl otrávit nemrznoucí směsí

Pohotová reakce obsluhy čerpací stanice zabránila hodně bolestivé sebevraždě

pondělí 28. března 13:14 , aktualizace 13:17

Městská policie Sebevraždy Záchrana života

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     V pátek 25. března večer znepokojilo obsluhu čerpací stanice OMW v ulici U Prazdroje podivné chování muže, který seděl na trávníku vedle provozovny. Obsluha na něj raději upozornila hlídku městské policie, která v té době přijela k pumpě natankovat. 
     "Když strážníci k muži přistoupili blíž, všimli si, že se chystá napít z láhve podobné nádobě na motorový olej. V takovém jednání mu samozřejmě ihned zabránil jeden ze strážníků a vzápětí se ukázalo, že šlo o nemrznoucí směs do chladiče," popsala zásah mluvčí městské policie s tím, že sedmapadesátiletý muž přiznával, že tímto chtěl ukončit svůj život.

     Strážníci s mužem do příjezdu záchranářů komunikovali a udržovali jej v klidu. Hlídka u muže také provedla dechovou zkoušku s výsledkem 2,07 promile. Poté muže převzali záchranáři a za asistence strážníků ho transportovali do nemocnice. 

Foto ilustrační z jiného zásahu na téže čerpací stanici

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!